5-چاپ روی cd , dvd

-چاپ روی cd , dvd

سعی کردیم با استفاده از آخرین تکنولوژی ها و دستگاههای تمام اتوماتیک خدماتی در خور شان مشتریان ارائه کنیم که دارای مشخصات زیر است.

- نوع چاپ Super Digital است ، که کیفیت چاپ را افزایش می دهد .
- تغذیه به صورت تمام اتوماتیک .
- چاپ کاملاً اتوماتیک .
- دارای قابلیت چاپ به روی CD , DVD , BD , Mini Cd و Business Card به صورت اورجینال .
- تنظیمات قبل از چاپ توسط کامپیوتر و بدون دخالت دست .
- سرعت ارتقاء یافته به ١٢٠٠ عدد چاپ در ساعت .
- کیفیت بسیار عالی چاپ ، همانند عکس .
استفاده از جوهرهای وارنیش (UV) که مانند لایه محافظ از لوح فشرده مراقبت می کند.

 

عوامل اختلاف قیمت چاپ سی دی در مراکز مختلف:
چاپ دیجیتال سی دی که شیوه فراگیر چاپ سی دی در بازار می باشد گاه در مراکز مختلف با اختلاف قیمت زیادی انجام می پذیرد؛ عواملی که یک مدیر تبلیغات یا مسئول روابط عمومی باید درنظر داشته باشد به شرح ذیل است:
١- سی دی خام اولیه استفاده شده واقعا Grade A  باشد.  استفاده از CD های Grade B یا Grade C باعث کاهش حدود ٢٠ تومان از هزینه ها می گردد.  
٢- از آنجا که چاپ دیجیتال سی دی باید بر روی سی دی های پرینتیبل انجام پذیرد ٢ نوع انتخاب وجود دارد: یکی استفاده از سی دی هایی که در کارخانه با دستگاههای اتوماتیک پرینتیبل گردیده و یا راه دوم که استفاده از سی دی هایی است که در برخی مراکز به صورت دستی با دستگاههای نیمه اتوماتیک و با مواد متفرقه پرینتیبل گردیده است؛ مراکزی که از سی دی های پرینتیبل دستی استفاده می نمایند در حدود ١۵- ٢٠ تومان کمتر هزینه می کنند.
٣- چاپ بسته به اینکه با چه دستگاهی انجام می گردد گاه با کیفیت های متفاوت ارائه می گردد.
۴- وارنیش ( اصطلاحا مواد  UV یا ورنی)  نیز که ماده ایست بی رنگ و برای آنکه چاپ فیکس شود روی چاپ کشیده می شود و به این ترتیب چاپ ضد آب می شود، این مواد نیز کیفیت و قیمت های مختلفی دارد که گاه اندکی بر قیمت نهایی تاثیر می گذارد.     

پس توجه به این عوامل در هنگام سفارش در کنار قیمت اعلام شده بسیار مهم است.

/ 0 نظر / 40 بازدید