صفحه نخست

آژانس تبلیغاتی نگار نقش با فعالیت در عرصه تبلیغات و با بهره گیری از فن آوری نوین و همچنین توجه به جدیدترین استانداردهای جهانی و تطبیق آن با فرهنگ اسلامی و سلیقه ایرانی و همکاری جمعی از آموختگان مهندسی کامپیوتر، فن آوری اطلاعات، طراحی، گرافیک، عکاسی، معماری، اقتصاد و بازرگانی قادر گردیده تا محصولات هنری متمایز از دیگر رقبا ارائه نماید و بهترین روش تبلیغات و بازاریابی را به شما ارائه می کند.تمرکز اعضا نگار نقش به صورت یک گروه کاملا تخصصی معطوف به طراحی و ایجاد اثرهای برجسته، با  بهره گیری از آخرین دستاوردهای هنر و تکنولوژی و کاربردهای آن در عرصه های اداری، تجاری، صنعتی، آموزشی، انتخاباتی و تبلیغاتی می باشد.

 

ما با ایجاد ارتباطی اثربخش بین شما و مشتری هایتان به خلاقیت در اطلاع رسانی و نیز ماندگاری در اذهان رهنمون می شویم تا با اقتدار در آرامش به اوج برسید

مجموعه نگار نقش با استفاده از انواع ماشین آلات چاپ سعی بر این دارد تا پاسخگوی تمامی نیازهای چاپی شما عزیزان باشد، و در این راستا توانسته است با استفاده از سیستم های نوین چاپ و دستگاههای به نسبت با کیفیت تر از دستگاه های موجود راه حل هایی ابداع نماید که قیمت تمام شده بسیار پایین و کیفیت بسیار بالا را بدست آورد.

 

. تبلیغات یک تجارت وسیع و گسترده است که در میان صنایع برتر دنیا و به موازات صنایعی مثل صنعت نفت، اتومبیل، تکنولوژی اطلاعات و کشاورزی قرار دارد. رشد صنعت تبلیغات در هر کشوری ارتباط تنگاتنگی با سطح فعالیتهای تجاری و سالم بودن اقتصاد آن دارد. در واقع, میزان رشد و شکوفایی صنعت تبلیغات بیانگر سطح زندگی مردم یک کشور و نشانه ی میزان توسعه ی اقتصاد آن کشور می باشد. در کشورهای توسعه یافته تقریباً هر فردی و در کشورهای در حال توسعه درصد زیادی از مردم تا حدی تحت تاثیر تبلیغات و دیگر اَشکال ترویج قرار دارند.

امروزه، سازمانهای تجاری به سرعت در حال پی بردن به این حقیقت هستند که برقراری ارتباط کار آمد و موثر با مشتریان هدف می تواند موفقیت یا شکست  فعالیتهای آنها را تعیین کند. همچنین صاحبان کالا، به شدت علاقه مند به استفاده از روشهای جدید ارتباط با مصرف کنندگان هستند.

افزایش روزافزون رقابت، موجب گشته صاحبان کالا انتظارات بیشتری از تبلیغ  و دیگر ابزارهای ارتباطی بازاریابی در مقابل بودجه ای که صرف می کنند داشته باشند. با توجه به رشد ، به نظر می رسد مصرف کنندگان، دیگر گرایش چندانی به واکنش در مقابل روشهای سنتی ندارند. شرکتهای بزرگ و فعال جهانی تا خرده فروشان کوچک محلی برای فروش محصولات و خدمات خود به گونه ای روز افزون وابسته به تبلیغات و دیگر اشکال ترویج هستند. مصرف کنندگان نیز برای تصمیم گیری در مورد خریدشان روز به روز وابسته به تبلیغات می شوند. بنابراین می توان گفت: در دوران پر رقابت امروز نقش تبلیغات در پیشبرد و فروش محصولات و خدمات یک شرکت انکار ناپذیر است.

کارکرد تبلیغات:

1- کمک به معرفی کالای جدید در بازار.

2- پیشبرد فروش کالا و خدمات از طریق اطلاع رسانی و متقاعد کردن افراد برای خرید آنها.

3- آموزش افراد درباره کالاهای جدید و روشهای استفاده از آنها.

تبلیغات دانش استفاده از یک کالا را مهیا کرده و در رشد سطح زندگی مردم جامعه از طریق گسترش عادت های جدید و راههای بهتر زندگی کمک می کند.

4- تسهیل در تولید انبوه، که این امر منجر به کاهش هزینه های تولید و در نتیجه اقتصادی تر شدن استفاده از منابع می شود.

5- تحریک فعالیتهای تحقیق و توسعه.

تبلیغات به عنوان یک فعالیت بازاریابی رقابتی در آمده است. هر شرکتی تلاش می کند کالاهایش را نسبت به مشابه آن در بازار متفاوت عرضه کند. این امر همه شرکتهای تجاری را به تحقیق بیشتر برای یافتن کالاهای جدید و کاربردهای جدید آنها مجبور می کند

/ 0 نظر / 10 بازدید